تابلو روان فول کالر (تابلو روان تمام رنگی)


تابلو روان های فول کالر نوع جدیدی از تابلو روان ها هستند که قادر به تولید تمام رنگها در تابلو می باشند.
تابلو های تمام رنگی یا فولکالر انواع مختلفی دارند. تابلو فول کالر P10 3in1 ، تابلو فول کالر P10 RGB ، تابلو فول کالر P8 ، تابلو فول کالر P6 ، تابلو فول کالر P4 ، تابلو فول کالر P3 .
 

تابلو روان فول کالر P10 3in1


تابلو فول کالر P10 3in1 پر طرفدار ترین نوع تابلو روان رنگی است که یک LED قادر به تولید تمام رنگها می باشد به نحوی که تمام سه رنگ اصلی داخل یک LED قرار گرفته است. کلمه P10 نشان دهنده وجود فاصله ۱۰ میلیمتری بین هر دو LED است. البته در این نوع تابلو دو نوع ماژول ( ماژول به قطعه ای که LED ها روی آن قرار گرفته اند می گویند) وجود دارد. که یکی دارای LED های بیضی و دیگری دارای LED های گرد و بزرگتر است که به مراتب نور و کیفیت نمایش بهتری از LED های بیضی دارد. از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر مناسب ، نور زیاد و افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ و همچنین قیمت مناسب در بین تابلو های فول کالر اشاره کرد. اگر به دنبال تابلویی رنگی در بیرون مغازه یا شرکت خود هستید این تابلو برای شما مناسب است.

 

تلویزیون شهری P10 RGB یا تابلو روان فول کالر P10 RGB

تلویزیون شهری P10 RGB یا تابلو فول کالر P10 RGB پر طرفدار ترین نوع تلویزیون شهری است که سه LED قرمز سبز و آبی قادر به تولید تمام رنگها می باشد. کلمه P10 نشان دهنده وجود فاصله ۱۰ میلیمتری بین هر دو جفت  LED (سه LED کنار هم یک جفت ساخته اند) است. از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر مناسب ، نور بسیار زیاد و افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ و همچنین قیمت تقریبا مناسب در بین تابلو های فول کالر اشاره کرد. اگر به دنبال تابلویی رنگی در بیرون مغازه یا شرکت خود هستید این تابلو برای شما مناسب است. این نوع تابلو روان به عنوان تلوزیون شهری شناخته می شود زیرا دارای نور بسیار زیادی است و در ابعاد بزرگ بسیار نورانی و زیباست.

 

تابلو روان فول کالر P8


تابلو فول کالر P8 یکی از تابلو های تمام رنگی است که با توجه به قیمت بالاتر آن نسبت به نوع P10 کمتر استفاده میشود اما این نوع نیز به نوبه خود دارای ویژگی هایی است که ممکن است در برخی جاها مناسب باشد.
کلمه P8 نشان دهنده وجود فاصله ۸ میلیمتری بین هر دو LED است. از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر مناسبتر از P10 ، نور زیادتر از P10 3in1 و افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ اشاره کرد. اگر به دنبال تابلویی رنگی در بیرون یا داخل مغازه یا شرکت خود هستید  و قصد خرید تابلوی نسبتا کوچکی یعنی کمتر از یک متر مربع را دارید این تابلو برای شما مناسب است. این نوع تابلو برای کسانی که به کیفیت تصویر بسیار حساسند نیز گزینه خوبیست.
تابلو روان فولکالر P8 در دو نوع فضای درونی indoor و نیز فضای بیرونی  outdoor ساخته می شود که نوع فضای بیرونی گرانتر و پر نورتر است.

تابلو روان فول کالر P6

 
تابلو فول کالر P6 یکی از تابلو های تمام رنگی است که با توجه به قیمت بالاتر آن نسبت به نوع P8 کمتر استفاده میشود اما این نوع نیز به نوبه خود دارای ویژگی هایی است که ممکن است در برخی جاها مناسب باشد.
کلمه P6 نشان دهنده وجود فاصله ۶ میلیمتری بین هر دو LED است. از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر فوق العاده ، نور بسیار زیاد افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ اشاره کرد. اگر به دنبال تابلویی رنگی در بیرون یا داخل مغازه یا شرکت خود هستید  و قصد خرید تابلوی نسبتا کوچکی یعنی کمتر از یک متر مربع را دارید این تابلو برای شما مناسب است. این نوع تابلو برای کسانی که به کیفیت تصویر بسیار حساسند نیز گزینه خوبیست.
تابلو روان فولکالر P6 در دو نوع فضای درونی indoor و نیز فضای بیرونی  outdoor ساخته می شود که نوع فضای بیرونی گرانتر و پر نورتر است.

تابلو روان فول کالر P4

تابلو فول کالر P4 یکی از تابلو های تمام رنگی است که فقط در فضای داخلی indoor استفاده می شود و دارای ویژگی هایی مخصوص به خود است.
کلمه P4 نشان دهنده وجود فاصله ۴ میلیمتری بین هر دو LED است. از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر فوق العاده ، نور بسیار زیاد افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ اشاره کرد. اگر به دنبال تابلویی رنگی در داخل مغازه یا شرکت خود هستید این تابلو برای شما مناسب است. این نوع تابلو برای کسانی که به کیفیت تصویر بسیار حساسند نیز گزینه خوبیست.

تابلو روان فول کالر P3

تابلو فول کالر P3 یکی از تابلو های تمام رنگی است که فقط در فضای داخلی indoor استفاده می شود و دارای ویژگی هایی مخصوص به خود است.
کلمه P3 نشان دهنده وجود فاصله ۳ میلیمتری بین هر دو LED است. از ویژگی های این تابلو می توان به کیفیت تصویر فوق العاده ، نور بسیار زیاد افکتهای بسیار زیاد تر از تابلوهای تک رنگ اشاره کرد. اگر به دنبال تابلویی رنگی در داخل مغازه یا شرکت خود هستید و بالاترین کیفیت ممکن را می خواهید این گزینه برای شما مناسب است.