logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890

کلاهی ( ثابت )

LED کلاهی(ثابت)

 معمولا جهت تولید تابلوها با نوشته های ثابت استفاده می شوند. علت این موضوع به زاویه پخش این LED ها برمیگردد. چرا که با توجه به زاویه پخش و باز این LED ها ، بیننده از هر زاویه ای می تواند نوشته را با نور هماهنگ و مناسب ببیند. مهم ترین دلیل تولید تابلوها با نوشته های ثابت جهت تبلیغات برند و محصول یا نام فروشگاه و موارد مشابه می باشد. این تابلوها نظر مشتری را به سمت محصول مورد نظر بهتر جلب می کند و همین طور جلوه ی زیبا و مناسبی به کار وی می دهد.
همین طور می توان به کمک این تابلوها نام برند مورد نظر را طراحی کرد و با استفاده از محصول دیگری به نام فلاشر LED ، جلوه های ویژه و بسیار زیبایی را ایجاد کرد که در جلب نظر مشتریان بسیار مفید خواهد بود.
کیفیت LED کلاهی به جهت طول عمر بالا و نیز شدت نور بالا و مناسب و نیز یکدست و هماهنگ بودن نور LED هایی که قرار است در کنار یکدیگر یک نوشته را تشکیل دهند از جمله موارد مهمی می باشد که در LED های کلاهی به آن توجه ویژه شده است.