logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890

تاثیر تبلیغات در برند سازی

مجتمع تجاری را در نظر بگیرید که دارای چندین واحد تجاری مغازه است ، خیابان هایی که پراز فروشگاه های مختلف هستند  ، دفاتر اداری که هرکدام در حوزه فعالیت خود رقبای فراوانی دارند. هرکدام برای بیشتر دیده شدن و جذب مشتری به دنبال ایجاد تفاوت های ارزشمند هستند.

همه این موارد باید بتوانند از تمام امکانات خود در جهت تبلیغ برند خود استفاده کنند تا در میان این فضای رقابتی بیشتر و بهتر تاثیرگذار شوند.استفاده از تابلو تبلیغاتی در نمای فروشگاه ها و دکوراسیون آن ها یکی از همین امکانات است.

تابلو تبلیغاتی چه کمکی به برند ما می کند

ساده ترین استراتژی برای انتخاب طرحی که در یک نگاه مشتریان را جذب کند، قابل فهم باشد ، از هزینه ها و پیچیدگی های ساخت بکاهد و همچنین مزیت های چندمنظوره داشته باشد استفاده از  تابلو تبلیغاتی مثل چلنیوم ، پلکسی و استیل است.

تنوع تابلو چلنیوم در رنگ بندی، جلوه ی رسمی و ظرافت  تابلو استیل ، نوردهی چندوجهی تابلو پلکسی و مقاومت انواع تابلو تبلیغاتی در برابر عوامل جوی بیرونی  و نصب آسان از جمله این مزیت ها هستند.

تابلو تبلیغاتی برندهای معروف

تابلو تبلیغاتی را چطور و چگونه استفاده کنیم

با تابلو تبلیغاتی می توان ویترین فروشگاهی جذاب و متفاوت در میان چندین فروشگاه یک مجتمع تجاری به وجود آورد. میتوانیم یک مغازه متفاوت از دیگر مغازه های یک خیابان طراحی کنیم و یا تابلو تبلیغاتی روی  عناصر داخلی یک محیط اداری را به محلی برای جلب توجه مشتریان تبدیل کنیم.

تابلو تبلیغاتی فضای زیادی را اشغال نمی کنند اما می توانند فضای مرده و بلا استفاده مثل سقف های ساده، قسمت هایی از نما که رها شده اند، داخل ویترین مغازه، ستون های بعضا مزاحم و دیوارهای بی روح و خالی را به فضاهایی پویا تبدیل کنند که بازتاب یکپارچه و هماهنگ با اهداف سازمانی و هویت بصری هر کسب و کار باشند.

ایده های راهگشا در جهت طراحی تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی در ترکیب با گیاهان

چه چیزی بیشتر از گیاهان میتواند به تلطیف فضا کمک کند؟ گیاهان با رنگ سبزشان آرامش فوق العاده ای به محیط های کاری ما می بخشند . وقتی از تابلو تبلیغاتی در کنار گیاهان استفاده کنیم سایه روشن های جالبی در هنگام شب ایجاد می کنیم . با این ترفند تصویری خاص از برند خود در ذهن مخاطب به جا می گذاریم.

تابلو تبلیغاتی گیاهی

نورپردازی با تابلو تبلیغاتی

نور پردازی در طراحی داخلی به قدری مهم است که امروزه طراحان بسیاری فقط در این حوزه به طور تخصصی فعالیت می کنند . اما اگر میخواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید و خودتان به سادگی نورپردازی محیط کار خود را به دست بگیرید ، میتوانید از تابلو تبلیغاتی استفاده کنید.

خوشبختانه نورپردازی تابلو تبلیغاتی برجسته با SMD انجام می شود . SMD ها بلوک هایی بسیار کم مصرف وبا نوردهی عالی هستند که گرما و حرارت هم ایجاد نمی کنند.
نورپردازی با تابلو پلکسی یا چلنیوم روی دیوار یا روی سقف بسیار هیجان انگیز است و تجربه های جالبی به کاربران فضا میدهد.

نور تابلو تبلیغاتی

تابلوتبلیغاتی سقفی

ترکیب با چوب

اگرچه در گذشته استفاده از چوب برای طرح های سنتی مرسوم بود، اما امروزه استفاده از فرآورده های جدید چوبی مثل ترموود امکان طراحی تابلو تبلیغاتی به سبک های مدرن و مینیمال را به ما داده است.

گرما و صمیمیتی را که چوب در فضا ایجاد می کند کمتر می توان با متریال های دیگر به دست آورد. اتفاق خوبی که در صنعت تولید این ماده دوست داشتنی توسط فنلاندی ها افتاد باعث شد که مقاومت چوب ترموود در برابر رطوبت، تابش آفتاب، باران، تغییرات دمای زیاد و حتی آتش سوزی به طرز شگفت آوری افزایش یابد.

این یعنی ما میتوانیم از چوب ترموود هم در دکوراسیون داخلی و هم در نماها و تابلو تبلیغاتی مغازه ها استفاده کنیم.

عموما مغازه هایی با کاربری کافه و رستوران تابلو ترموود را مناسب ترین گزینه برای انتخاب می دانند. نمای چوبی علاوه بر ایجاد حس دعوت کنندگی، جلوه ی شیک و مدرنی هم دارد که با نور پردازی و نصب تابلو تبلیغاتی بافت طبیعی خود را بیشتر و بهتر نمایان می کند.

شعار های سازمانی و تابلو تبلیغاتی

همه مدیران برجسته به دنبال ایجاد انگیزه هرچه بیشتر برای کارمندان خود هستند. زیرا یک برند موفق بیش از همه نیازمند کارمندان موفق است . به همین علت استفاده از جملات تشویقی برای کارمندان می تواند حرکتی رو به جلو باشد. تابلو تبلیغاتی می تواند حامل پیام های انگیزشی برای افراد یک سازمان باشد. تعریف فضا و حریم ها استفاده ی دیگری از تابلو تبلیغاتی است.

تابلو تبلیغاتی شرکت

تابلو تبلیغاتی دفتر کار

همانطور که دیدیم امروزه برندها بیشترین تمرکز خود را روی کمپین های تبلیغاتی و هویت بصری خود معطوف می کنند . تابلوهای تبلیغاتی سردر شرکت ها و فروشگاه ها بیشترین بازتاب این رویکرد هستند. ولی اگر بخواهیم خلاق باشیم صرفا به تابلوهای ورودی بسنده نمی کنیم . استفاده از تابلوهای تبلیغاتی در طراحی دکوراسیون و فضاهای داخلی شخصی سازی فضا و حس تعلق به برند را هرچه بیشتر تقویت می کند.